Genel, Hediye Önerileri

Erkeklere Ne Hediye Alınır?

erkege-ne-hediye-alnir

Erkek arkadaşa hediye alırken kişiliği ve karakterine uygun ürünler seçmek gerekir. Genelde erkek kültürüne oturmuş bazı sabit ürünler vardır. Kız arkadaşların görmekten hoşlandığı bazı ürün kombinasyonları tasarlayabilirsiniz. Mesela bayanlar kendi kombinasyonlarını hazırlamak ve takımın rengi, modeli ve ebatları gibi konulara hakim olmak isteyebilir. Bu durumda hazır satılan ürünler almak yerine tek, tek ürün kombinasyonu oluşturmak gerekir ki buda maliyetli bir davranış olacaktır. Hazır takım halinde satılan bazı kombinasyonlar var. Bu hediye kutularından herhangi birini seçerek erkeği mutlu edecek tutumu ortaya koyabilirsiniz.

erkege-ne-hediye-alinir-3

Önce erkeğe ne hediye etmek istediğinize karar verin! Mesela erkeklerin olmazsa, olmaz bazı takıları vardır. Hatta daha derine inersek, bayanların görmek istediği bazı takılardır bunlar. Aslında bu takıların bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Saat
  • Şapka
  • Kemer
  • Cüzdan
  • Bileklik
  • TESBİH
  • Kredi kartlık
  • Termos ve bardak modelleri

Aslında yukarıdaki gibi binlerce, hatta milyonlarca ürün sayabiliriz. Bu ürünleri araştırmak yerine, hediyeprensi.com gibi firmaların hazırlamış olduğu erkek setlerine göz atabilirsiniz. Erkelerin internet üzerinde en çok aradığı ürünler hakkında yoğun bir araştırma yaptık. Bu ürünleri tek bir sepette topladıktan sonra uygun fiyata almak, hatta kaliteli ürünler almakta önemli!

Erkelere Özel Hazır Hediye Kutuları

Hazır hediye sepetlerinden herhangi birini tercih etmek hem zamandan, hem da kararsız tutumdan kurtulmanızı sağlar. Erkeğin sepette gelen ürünlerden en az bir veya ikisini beğenme payı olmalı. Örneğin yukarıdaki hediyelik sepette bulunan saat, kemer, kredi kartlığı, TESBİH ve bileklikten en az birini mutlaka beğenme durumu vardır. Bunu göz önüne alacak olursak, riski en aza indirilmiş bir tutum sergilemiş oluruz.

erkege-ne-hediye-alinir-1

Hediyelik kutular toptan hazırlandığı için uygun fiyat garantisi ile satışa sunulur. Örneğin bir saatçiye gittiğimiz zaman ucuz ve pahalı seçeneği vardır. Fakat saati ayrı, kemeri ayrı aldığımız zaman karşımıza uçuk bir maliyet çıkabilir. Bu nedenle tek tek alım yapmaktansa, aklımızdaki ürünlerin bir arada olduğu bir sepet veya kutu hazırlamak daha mantıklı gibi değil mi?

Erkeğe Özel Baskılı ve Tasarımlı Ürünler

Sevdiğinize hediyeler alırken, kişiye özel olarak tabir edilen ürünler almaya önem gösteririz. Mesela sayfadaki ürünlere dikkat ederseniz, bir çok noktasında hediye edilecek erkeğin ismi ve/veya doğum tarihi gibi bilgiler yer alıyor. Paketteki cüzdanın üzerine dikkat ettiniz mi? Kişiye özel isim ve soyisim gibi bilgiler yer alıyor. Bunların tamamı UV kalitesinde basılmış ürünlerdir. Erkeğin kendini özel hissetmesini sağlayacak ufak ama etkili davranışlardır.

Hediyelerin Rengine Dikkat!

Hediyeleri satın alırken, erkeğin beğeneceği renk hususu göz ardı edilmemelidir. Aslında renk hususu erkeğe özel bir durum değildir. Kadınlarda kendilerine hediyelik olarak verilen ürünlerin rengine mutlaka dikkat ederler. Beğensin ya da beğenmesin renk ve model kişinin zevkine hitap ediyorsa, ürünü mutlaka bir şekilde kullanacaktır. Bu nedenle erkeklere özel tasarımlı hediyeler alırken, renk ve modeline mutlaka dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir